Specifications
| Voltage | 14 V |
| Alternator Charging Current | 140 A |
| Number of grooves | 6 |
| Belt Pulley Ø | 50.00 mm |
| Distance from belt pulley to alternator | 51.0 mm |
Shipping Details
| Weight | 6.992 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | China |
€133.70
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns