Specifications
| Voltage | 14 V |
| Alternator Charging Current | 80 A |
| Number of grooves | 4 |
| Belt Pulley Ø | 52.00 mm |
| Plug Type ID | PL77 |
| Distance from belt pulley to alternator | 40.0 mm |
Shipping Details
| Weight | 4.69 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | South Korea |
€182.05
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns