No longer deliverable by the manufacturer
Specifications
| Operating Mode | Electronic |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | for trailer |
| Switching Capacity | 3+1(8)x21 W W |
| Supplementary Article/Supplementary Info | with holder |
| Number of pins | 11 terminal |
| Rated Voltage | 24 V V |
| Mounting Type | mounting |
| Rated Power | 21 W W |
Shipping Details
| Weight | 0.103 Kg |
| Customs Code | 853641 |
| Country of Origin | Germany |
No longer available