Right
No longer deliverable by the manufacturer
Specifications
| Check OE number | |
| Fitting Position | Right |
| Left-hand/Right-hand Traffic | for right-hand traffic |
| Lamp Type | W5W |
| Lamp Type | PY21W |
| Lamp Type | H4 |
| Indicator Colour | transparent |
| Voltage | 12 V |
| Registration Type | ECE approved |
| Light Design | Halogen |
| Light Function | with high beam |
| Light Function | with low beam |
| Light Function | with indicator |
| Light Function | with position light |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | without motor for headlamp levelling |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | without bulbs |
| Number of light functions | 4 |
| paired article number | 1EE 007 350-091 |
| Country Specific Design | Europe |
| Assy./disassy. by qualified personnel required! | |
| Trade Numbers | E13 9207 |
Shipping Details
| Weight | 1.428 Kg |
| Weight Volumetric | 7.14 Kg |
| Customs Code | 851220 |
| Country of Origin | Spain |
No longer available