Right, Left
No longer deliverable by the manufacturer
Dimensions and size
| Height | 42 | mm |
| Length | 62 | mm |
| Width | 62 | mm |
Specifications
| Mounting Type | mounting |
| Mounting Type | Screw Connection |
| Fastening Type | for horizontal fastening |
| Light Design | Halogen |
| Lamp Type | C5W |
| Voltage | 12 V |
| Voltage | 24 V |
| Fitting Position | Right |
| Fitting Position | Left |
| Light Function | with position light |
| Number of light functions | 1 |
| Protection Type | IP5K9K IP Code |
| fulfils ECE standard | R7 |
| Registration Type | ECE approved |
| Housing Colour | Black |
| Lens Colour | Crystal clear |
| Power Consumption | 5 W |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | without bulbs |
| Quantity | 50 |
| Assy./disassy. by qualified personnel required! | |
| Trade Numbers | E1 21656 |
Shipping Details
| Weight | 0.041 Kg |
| Customs Code | 851220 |
| Country of Origin | Spain |
No longer available