Specifications
| Material | Aluminium |
| Material | Steel |
| Oversize | 0.25 mm |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | Aluminium alloy on steel base |
| Quantity | 7 |
| Quantity Unit | Set |
| for housing diameter | 65.02 mm |
| for wall thickness | 2.49 mm |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with steel back |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with aluminium alloy layer |
| Supplementary Article/Supplementary Info 2 | with aluminium compound layer |
Shipping Details
| Weight | 0.673 Kg |
| Customs Code | 848330 |
| Country of Origin | Israel |
€46.11
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 7 business days
- Check shipping rates