Specifications
| Material | Aluminium |
| Material | Plastic |
| Core Length | 640 mm |
| Core Width | 460 mm |
| Core Depth | 20 mm |
Shipping Details
| Weight | 4.768 Kg |
| Weight Volumetric | 14.304 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Italy |
€266.08
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 4 business days
- Check shipping rates
- Easy returns