Dimensions and size
| Height | 47 | mm |
Specifications
| Outer Length | 346.4 mm |
| Inner length | 280 mm |
| Outer width | 216.5 mm |
| Inner Width | 150 mm |
| Filter type | Filter Insert |
| for OE number | 17220PH4661 |
Shipping Details
| Weight | 0.606 Kg |
| Weight Volumetric | 1.515 Kg |
| Customs Code | 842131 |
| Country of Origin | China |
€13.86
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns