Dimensions and size
| Height | 44.3 | mm |
Specifications
| Outer Length | 281 mm |
| Inner length | 230.4 mm |
| Outer width | 219.8 mm |
| Inner Width | 169.4 mm |
| Filter type | Filter Insert |
| for OE number | 17220PM1305 |
Shipping Details
| Weight | 0.449 Kg |
| Weight Volumetric | 1.123 Kg |
| Customs Code | 842131 |
| Country of Origin | China |
€8.64
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns