Dimensions and size
| Height | 43.4 | mm |
Specifications
| Outer Length | 308 mm |
| Inner length | 265 mm |
| Outer width | 247 mm |
| Inner Width | 192 mm |
| Filter type | Filter Insert |
| for OE number | 17220PM2B01 |
Shipping Details
| Weight | 0.385 Kg |
| Weight Volumetric | 0.963 Kg |
| Customs Code | 842131 |
| Country of Origin | China |
€11.52
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates