Dimensions and size
| Height | 59.8 | mm |
Specifications
| Outer Length | 325.6 mm |
| Inner length | 257 mm |
| Outer width | 229 mm |
| Inner Width | 163 mm |
| Filter type | Filter Insert |
| for OE number | MD604626 |
Shipping Details
| Weight | 0.429 Kg |
| Weight Volumetric | 1.073 Kg |
| Customs Code | 842131 |
| Country of Origin | China |
€10.16
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates