Specifications
| Position/Degree | R 22.5 |
| Distance of mounting bores | 55 mm |
| Voltage | 12 V |
| Alternator Charging Current | 60 A |
| Number of grooves | 1 |
Shipping Details
| Weight | 6.267 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | China |
€177.58
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns