Specifications
| Position/Degree | L 45 |
| Distance of mounting bores | 81 mm |
| Voltage | 12 V |
| Alternator Charging Current | 80 A |
| Number of grooves | 6 |
Shipping Details
| Weight | 5.393 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | China |
€249.18
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns