Specifications
| Alternator Charging Current | 150 A |
| Belt Pulley Ø | 49 mm |
| Pulleys | with freewheel belt pulley |
| Number of grooves | 7 |
| Voltage | 14 V |
Shipping Details
| Weight | 6.556 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | China |
€320.96
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates