Specifications
| Position/Degree | R 25 |
| Distance of mounting bores | 42 mm |
| Voltage | 12 V |
| Alternator Charging Current | 70 A |
| Number of grooves | 5 |
Shipping Details
| Weight | 4.929 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | China |
€213.10
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates