Lower
Specifications
| Fitting Position | Lower |
| Overall Length | 102 mm |
| Overall Height | 86 mm |
| Fitted Diameter | 15.5 mm |
| External Thread | 14 X 1,5 mm |
Shipping Details
| Weight | 0.65 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | China |
€14.44
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates