Lower, Rear
Specifications
| Fitting Position | Rear |
| Overall Length | 138 mm |
| Overall Height | 66 mm |
| Fitted Diameter | 13 mm |
| External Thread 1 | 10 x 1,25 mm |
| Fitting Position | Lower |
Shipping Details
| Weight | 0.474 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | China |
€8.27
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns