Front Axle, outer
Specifications
| Fitting Position | Front Axle |
| Fitting Position | outer |
| Overall Length | 99 mm |
| Internal Thread | 12 x 1,25 mm |
| Thread Length | 51 mm |
| Overall Height | 78 mm |
| Fitted Diameter | 13 mm |
| External Thread 1 | 12 x 1,25 mm |
Shipping Details
| Weight | 0.326 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | China |
€8.80
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns