Upper, Front Axle
Specifications
| Fitting Position | Front Axle |
| Fitting Position | Upper |
| Overall Length | 125 mm |
| Overall Height | 68 mm |
| Fitted Diameter | 13 mm |
| External Thread 1 | 10 x 1,25 mm |
Shipping Details
| Weight | 0.439 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | China |
€14.38
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates