Rear Axle
Dimensions and size
| Centering Diameter | 100.5 | mm |
Specifications
| Number of Holes | 6 |
| Inner brake drum height | 65 mm |
| Outer brake drum diameter | 294 mm |
| Total brake drum height | 74.1 mm |
| Hole Arrangement/Number | 06/08 |
| Bolt Hole Circle Ø | 139.7 mm |
| Surface | Painted |
| Fitting Position | Rear Axle |
| Inner brake drum diameter | 254 mm |
Shipping Details
| Weight | 6.316 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€45.64
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates