Rear Axle
Dimensions and size
| Centering Diameter | 100 | mm |
Specifications
| Fitting Position | Rear Axle |
| Inner brake drum diameter | 260 mm |
| Inner brake drum height | 62 mm |
| Hub Bore Diameter | 100 mm |
| Number of bores | 6 |
| Surface | Painted |
| Total brake drum height | 73 mm |
Shipping Details
| Weight | 6.873 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€57.06
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns