Rear Axle
Dimensions and size
| Centering Diameter | 100.5 | mm |
Specifications
| Fitting Position | Rear Axle |
| Number of bores | 6 |
| Hub Bore Diameter | 100.5 mm |
| Inner brake drum diameter | 280 mm |
| Inner brake drum height | 79 mm |
| Surface | Painted |
| Total brake drum height | 83 mm |
Shipping Details
| Weight | 12.065 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€90.14
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates