Rear Axle
Dimensions and size
| Centering Diameter | 106 | mm |
Specifications
| Fitting Position | Rear Axle |
| Inner brake drum diameter | 295 mm |
| Inner brake drum height | 66 mm |
| Hub Bore Diameter | 106 mm |
| Number of bores | 6 |
| Surface | Painted |
| Total brake drum height | 83 mm |
Shipping Details
| Weight | 8.724 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€57.05
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns