Rear Axle
Dimensions and size
| Centering Diameter | 50.3 | mm |
Specifications
| Fitting Position | Rear Axle |
| Inner brake drum diameter | 180 mm |
| Inner brake drum height | 39 mm |
| Number of bores | 4 |
| Total brake drum height | 69 mm |
Shipping Details
| Weight | 4.588 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€52.84
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates