Rear Axle
Dimensions and size
| Centering Diameter | 48 | mm |
Specifications
| Fitting Position | Rear Axle |
| Inner brake drum diameter | 219.8 mm |
| Inner brake drum height | 41.4 mm |
| Hub Bore Diameter | 50 mm |
| Number of bores | 5 |
| Surface | Painted |
| Total brake drum height | 82 mm |
Shipping Details
| Weight | 5.947 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€40.82
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates