Rear Axle
Dimensions and size
| Centering Diameter | 90 | mm |
Specifications
| Fitting Position | Rear Axle |
| Inner brake drum diameter | 179.9 mm |
| Inner brake drum height | 38.5 mm |
| Hub Bore Diameter | 90 mm |
| Number of bores | 4 |
| Surface | Painted |
| Total brake drum height | 58.6 mm |
Shipping Details
| Weight | 3.316 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€28.54
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates