Dimensions and size
| Diameter 1/Diameter 2 | 12/12x1,5 | mm |
| Outer Diameter | 52 | mm |
Specifications
| Operating Mode | Electric |
| Overall Length | 193 mm |
| Connector Length | 20 mm |
| Connector Length | 47 mm |
| Operating Pressure | 3.8 bar |
Shipping Details
| Weight | 0.879 Kg |
| Weight Volumetric | 1.319 Kg |
| Customs Code | 841330 |
| Country of Origin | China |
€75.24
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns