Dimensions and size
| Diameter 1/Diameter 2 | IN / OUT 9 | mm |
| Diameter | 38 | mm |
Specifications
| Operating Mode | Electric |
| Overall Length | 129.4 mm |
| Voltage | 12 V |
| Pressure | 1.0 bar |
Shipping Details
| Weight | 0.387 Kg |
| Weight Volumetric | 0.581 Kg |
| Customs Code | 841330 |
| Country of Origin | China |
€16.12
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates