Rear Axle Right
Dimensions and size
| Length | 110 | mm |
Specifications
| Overall Length | 140 mm |
| Overall Height | 70 mm |
| External Thread | M12X1,25 mm |
| Fitting Position | Rear Axle Right |
| Rod/Strut | Coupling Rod |
Shipping Details
| Weight | 0.414 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Italy |
€14.26
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates