Front Axle
Specifications
| Fitting Position | Front Axle |
| Overall Length | 95 mm |
| Overall Height | 68.5 mm |
| External Thread | 12 X 1,25 mm |
| Rod/Strut | Coupling Rod |
Shipping Details
| Weight | 0.237 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | China |
€9.32
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates