Front Axle
Dimensions and size
| Length 2 | 265 | mm |
Specifications
| Fitting Position | Front Axle |
| Overall Length | 295 mm |
| Overall Height | 54 mm |
| External Thread | M10X1,25 mm |
| Rod/Strut | Coupling Rod |
Shipping Details
| Weight | 0.31 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Italy |
€16.48
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns