Specifications
| Cylinder Piston Diameter | 91 mm |
| Compression Height | 49 mm |
| Fitted Diameter | 29 mm |
| Overall Height | 88.7 mm |
| Specification | valvole incassate |
| Compression Height | 48.7 mm |
| Supplementary Article/Supplementary Info | with piston rings |
| Quantity | 4 |
Shipping Details
| Weight | 2.805 Kg |
| Customs Code | 840999 |
| Country of Origin | China |
€546.90
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates