Specifications
| Material | Aluminium |
| Material | Plastic |
| Core Length | 420 mm |
| Core Width | 378 mm |
| Core Depth | 23 mm |
Shipping Details
| Weight | 2.646 Kg |
| Weight Volumetric | 7.938 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€124.32
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates