Specifications
| Material | Plastic |
| Material | Copper |
| Core Length | 360 mm |
| Core Width | 390 mm |
| Core Depth | 36 mm |
Shipping Details
| Weight | 3.59 Kg |
| Weight Volumetric | 14.36 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Italy |
€183.74
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates