Specifications
| Material | Plastic |
| Material | Copper |
| Core Length | 375 mm |
| Core Width | 478 mm |
| Core Depth | 36 mm |
Shipping Details
| Weight | 4.008 Kg |
| Weight Volumetric | 12.024 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€234.04
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates