Specifications
| Material | Aluminium |
| Material | Plastic |
| Core Length | 345 mm |
| Core Width | 680 mm |
| Core Depth | 28 mm |
Shipping Details
| Weight | 4.369 Kg |
| Weight Volumetric | 13.107 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€255.02
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates