Front Axle Left
Specifications
| Fitting Position | Front Axle Left |
| Shock Absorber Type | Gas Pressure |
| min. length | 405 mm |
| max. length | 565 mm |
| Cylinder Piston Diameter | 22 mm |
| paired article number | MJ19993 |
| Article number of recommended accessories | SMJ0009 |
| Shock Absorber Design | Suspension Strut |
| Shock Absorber Mounting Type | Top pin |
| for OE number | 543039C004 |
Shipping Details
| Weight | 4.462 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Italy |
€65.46
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns