Front Axle Right
Specifications
| Fitting Position | Front Axle Right |
| Shock Absorber Type | Gas Pressure |
| min. length | 405 mm |
| max. length | 565 mm |
| Cylinder Piston Diameter | 22 mm |
| paired article number | MJ19992 |
| Article number of recommended accessories | SMJ0009 |
| Shock Absorber Mounting Type | Top pin |
| Shock Absorber Design | Suspension Strut |
| for OE number | 543029C004 |
Shipping Details
| Weight | 5.058 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | China |
€65.46
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates