Specifications
| Rotation Direction | Clockwise rotation |
| Number of Teeth | 11 |
| Fitted Diameter | 105 mm |
| Voltage | 24 V |
| Rated Power | 3.5 kW |
Shipping Details
| Weight | 7.601 Kg |
| Customs Code | 851140 |
| Country of Origin | China |
€342.28
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates