Specifications
| Rotation Direction | Anticlockwise rotation |
| Number of Teeth | 9 |
| Fitted Diameter | 65 mm |
| Voltage | 12 V |
| Rated Power | 1.2 kW |
Shipping Details
| Weight | 3.415 Kg |
| Customs Code | 851140 |
| Country of Origin | China |
€197.18
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch on next business day
- Check shipping rates
- Easy returns