Specifications
| Rated Power | 0.8 kW |
| Voltage | 12 V |
| Flange Diameter | 62 mm |
| Number of Teeth | 9 |
| Rotation Direction | Clockwise rotation |
| Number of mounting bores | 3 |
| Number of threaded holes | 3 |
| Clamp | M8 |
Shipping Details
| Weight | 3.871 Kg |
| Customs Code | 851140 |
| Country of Origin | China |
€102.90
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates