Specifications
| Rated Power | 1.7 kW |
| Voltage | 12 V |
| Flange Diameter | 82 mm |
| Number of Teeth | 9 |
| Rotation Direction | Clockwise rotation |
| Number of mounting bores | 3 |
| Number of threaded holes | 3 |
| Clamp | Pin "50" M6 |
Shipping Details
| Weight | 4.203 Kg |
| Customs Code | 851140 |
| Country of Origin | China |
€126.12
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates