Specifications
| Rated Power | 1 kW |
| Voltage | 12 V |
| Flange Diameter | 76 mm |
| Number of Teeth | 9 |
| Number of Teeth | 10 |
| Rotation Direction | Anticlockwise rotation |
| Number of mounting bores | 2 |
| Number of threaded holes | 0 |
| Clamp | M8 B+ |
| Clamp | Pin "50" Plug |
Shipping Details
| Weight | 3.077 Kg |
| Customs Code | 851140 |
| Country of Origin | China |
€105.54
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates
Inform Me About Availability
Shipping rates
Reference Numbers
OE Numbers
TESLA
VW
02T911023R
02T911023RX
02T911023S
02T911023SX
02T911024A
02T911024AX
02T911024B
02T911024BX
02T911024C
02T911024K
02T911024KX
02T911024N
02T911024NX
02Z911023C
02Z911023CX
2T911023R
2T911023RX
2T911023S
2T911023SX
2T911024A
2T911024AX
2T911024B
2T911024BX
2T911024C
2T911024K
2T911024KX
2T911024KX
2T911024KX
2T911024N
2T911024NX
2Z911023C
2Z911023CX
L02T911023S
Cross-Reference Numbers
ACAUTO
ACCBS1330
AD KÜHNER
101330
101330B
101330V
ALANKO
10439827
AS-PL
ASHIKA
MT-178JM
ATL Autotechnik
A20290
AUTOELECTRO
AEU1330
AUTOTEAM
SVA249
SVA249A
BOM-Prestolite
M1202E
M1203E
BORG & BECK
BST2074
BOSCH
BTS Turbo
S513023
BV PSH
300561102000
300561102008
300561102010
300561102018
300561102019
300561102210
300561102395
300561102500
300561102506
CASCO
CST15249AS
CST15249GS
CEVAM
3042
COMLINE
CMA621291
DENSO
2605405070
DSN3006
DRI
DTS
S50263
EAI
12066
ELSTOCK
ELTA AUTOMOTIVE
EZ0029
ERA
220124
220446
EUROREPAR
1638120880
EUROTEC
11020290
FARCOM
105282
FEBI BILSTEIN
FRIESEN
8020290
GHIBAUDI
SG0008
HELLA
HOFFER
H5015125
H5015125R
Henkel Parts
3116864
3116865
3116866
3116871
3116872
3116873
ITAB AUTOMOTIVE
10010578OV
10015249AV
10015249OV
JAPANPARTS
LE Part
LES0530
LUCAS
LRS01675
LRS1675
MAGNETI MARELLI
MAGNETON
915101A
9999984
MOTRIO
8550505892
MTR
12570768
NAPA
NPANSM1029
NK
4720330
OSSCA
11722
PROTECH
IR9689
PowerMax
88213047
QUINTON HAZELL
QRS1409
REMANTE
011001000427R
RIDEX
2S0069
RNL
RNLD6GS12
SANDO
60152490
60152491
SIDAT
S12BH0093
S12BH0093A2
S12VA0093
S12VA0093A2
SNRA
AU9027
SOREA EAI
12066
SOVEREIGN
SS165
SS165OE
STARDAX
STARTCAR
066ST21
STELLOX
0610179SX
Stark
SKSTR0330068
TESLA
TT15328
VEMO
VW
02T911023R
02T911023RX
02T911023S
02T911023SX
02T911024A
02T911024AX
02T911024B
02T911024BX
02T911024C
02T911024K
02T911024KX
02T911024N
02T911024NX
02Z911023C
02Z911023CX
2T911023R
2T911023RX
2T911023S
2T911023SX
2T911024A
2T911024AX
2T911024B
2T911024BX
2T911024C
2T911024K
2T911024KX
2T911024N
2T911024NX
2Z911023C
2Z911023CX
L02T911023S
WAI
32675N
WILMINK GROUP
WG2012756
WG2013000
WG2013001
WG2170227
WG2196681
WG2226363
Fit Vehicles
Alternatives
€206.47
Dispatch on next business day
€117.89
Dispatch on next business day
€54.97
Dispatch on next business day
€65.74
Dispatch on next business day
€98.68
Dispatch on next business day