inner
Specifications
| External Thread | M14 x 1,50 mm |
| Fitting Position | inner |
| Overall Height | 77 mm |
| Fitted Diameter | 13.5 mm |
| External Thread | 12X1,25 mm |
| External Thread 1 | 14X1,5 mm |
Shipping Details
| Weight | 0.594 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | Italy |
€12.54
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates