Right Front
Specifications
| Fitting Position | Right Front |
| Overall Length | 150 mm |
| Internal Thread | 14X1,5R mm |
| Thread Length | 43 mm |
| Overall Height | 80 mm |
| Fitted Diameter | 13 mm |
| External Thread | 12X1,25 mm |
Shipping Details
| Weight | 0.562 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | China |
€9.47
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates