Front Axle
Specifications
| Fitting Position | Front Axle |
| Overall Length | 108 mm |
| Internal Thread | M14X1,5 mm |
| Thread Length | 60 mm |
| Overall Height | 69 mm |
| Fitted Diameter | 13 mm |
| External Thread | M 10X1,25 mm |
Shipping Details
| Weight | 0.374 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | Italy |
€10.52
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates