Front Axle
Specifications
| Fitting Position | Front Axle |
| Overall Length | 115 mm |
| Internal Thread | 13 mm |
| Thread Length | 48 mm |
| Overall Height | 69.5 mm |
| Fitted Diameter | 13 mm |
| External Thread 1 | 12 x 1,25 mm |
Shipping Details
| Weight | 0.436 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | China |
€10.28
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates