Front Axle middle
Dimensions and size
| Inner Diameter | 14.7 | mm |
Specifications
| Fitting Position | Front Axle middle |
| Overall Length | 117 mm |
| Overall Height | 85 mm |
| Fitted Diameter | 15 mm |
| External Thread | M14X1,5 mm |
| Inner Diameter 1 | 12.5 mm |
Shipping Details
| Weight | 2.325 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | China |
€71.30
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates