Specifications
| Belt Pulley Ø | 62 mm |
| Number of ribs | 6 |
| Pulleys | with belt pulley |
| Alternator Charging Current | 105 A |
| Voltage | 14 V |
Shipping Details
| Weight | 6.168 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Denmark |
€175.17
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates