Front Axle Right
Specifications
| Brake Disc Type | Vented |
| for brake disc thickness | 25 mm |
| for brake disc thickness | 30 mm |
| for brake disc diameter | 314 mm |
| for brake disc diameter | 340 mm |
| Fitting Position | Front Axle Right |
| Manufacturer Restriction | TRW |
| Brake Caliper Type | Brake Caliper (1 piston) |
| Brake Caliper Piston Diameter | 60 mm |
Shipping Details
| Weight | 4.595 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Denmark |
€43.61
- Price Includes VAT 0%
- Dispatch in 28 business days
- Check shipping rates